Publikacje nauczycieli

• Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania świątecznego drzewka. W naszym przedszkolu również nie zabrakło tego rytuału. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zawieszały bombki, własnoręcznie zrobione łańcuchy i kolorowe lampki. Choinka wyglądała przepięknie. Wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.

2018-12-13, 22:55 Joanna Kutkowska
  • Przed dziećmi nie lada wyzwanie bo dużych puzzli układanie. A że to przygotowania do świąt to postanowiliśmy ułożyć i pokolorować puzzle "choinkę" w ramach zajęć plastycznych. Skrzaty jak zwykle doskonale sobie poradziły a efekt mogą podziwiać wszyscy, którzy nas odwiedzają.

2018-12-13, 22:41 Joanna Kutkowska
  • Jak co roku, w miesiącu grudniu p. Maciej przybył do naszej placówki, aby dzięki pięknie dobranym (bardziej oraz mniej znanym), bardzo ciekawie zaaranżowanym kolędom i pastorałkom wprowadzić do naszego przedszkola iście świąteczny nastrój! Wspólne muzykowanie stało się również doskonałą okazją ku temu, aby porozmawiać o istocie Bożego

2018-12-13, 21:53 Paulina Dębiec
  • Sobotnie wspomnienia LATINO FEVER - turniej tańca który odbył się w Łochowie. Gratulacje dla naszych wspaniałych złotych medalistów.

2018-12-13, 21:24 Katarzyna Chawałkiewicz
  • Relacjonuje: Karolina Cieślak Jagódki wybrały się do Biblioteki Osiedlowej. Podczas lekcji bibliotecznej dzieci mogły dowiedzieć się jakie są zasady wypożyczania książek a także co poza czytaniem książek oferuje biblioteka.

2018-12-13, 21:18 Barbara Kowalska
  • W dniu 11 grudnia 2018r wybraliśmy się na wycieczkę "Szlakiem historii" do neogotyckiego Pałacu i parku w Starejwsi. Do XVI wiecznego Pałacu weszliśmy przez bramę i most na fosie. Mijając podjazd pałacowy weszliśmy do środka. Już w wejściu zobaczyliśmy piękną reprezentacyjną klatkę schodową, Salę Białą, Malinową oraz Myśliwską zwaną pod Głowami.

2018-12-13, 21:17 Katarzyna Chawałkiewicz
  • Malowanie na ekranie - zabawa kolorami. Edukacja z tablicą interaktywną w grupie Motylki i Pszczółki.

2018-12-13, 21:07 Aneta Szymanek
  • 13 grudnia nasze przedszkole odwiedziła Pani Policjant, która opowiedziała dzieciom o swoim zawodzie. Pani Policjant zaprezentowała przedszkolakom również poszczególne elementy swojego stroju oraz zapoznała dzieci z zasadami bezpiecznego poruszania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek

2018-12-13, 20:41 Aleksandra Szwagrzyk
  • Drodzy Rodzice. 17.12.2018r., tj w poniedziałek, w naszym przedszkolu odbędzie się uroczysta Wigilia Przedszkolna dla dzieci. Bardzo prosimy wszystkich przedszkolaków o odświętne ubranie, będziemy bowiem wspólnie kolędować, składać sobie życzenia świąteczne a potem zasiądziemy do uroczystego obiadu.

2018-12-13, 20:40 B Sz
  • Grupę Nutki także odwiedził niezwykły gość- Święty Mikołaj! Dzieci z błyskiem w oku spoglądały na Mikołaja, który rozmawiał na temat bycia grzecznym. Mikołaj rozdał grupie nowe zabawki oraz pozostawił każdemu słodki upominek. Dzieci w podziękowaniu Świętemu Mikołajowi zaśpiewały piosenkę. Dziękujemy Mikołajowi za prezenty oraz niezapomnianą

2018-12-13, 20:38 Bożena Stelmach
Wyświetl